• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Конкорд чего ждать?

  • Автор теми owl
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 702

owl

Форумчанин
Реєстрація
13 Чер 2020
Дописи
502
Реакції
300
Бали
493
UAH
0.00
owl не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
С января решила не платить банкам .Есть Конкорд ,Альфа, Пумб , и Форвард - все карты. Я знаю что инфы много ! Но хочу узнать может из этих кого-то лучше всё-таки закрыть? Кто из них может приехать ,нагадить ?
 
Та якщо ви вже вирішили не платити, чому ж боїтесь чи хтось приїде?) Вже пішла корова, нехай йде і телятко??
 
Доброго дня)не знайшла іншої теми) підкажіть може хто судився з конкорд банком?)які шанси
 
Alina_Alina7, в будь-якому випадку боротися треба.І результат буде кращий ніж кидати напризволяще.
Звернутись треба до юристів чи адвокатів ,але хто має досвід в боротьбі з банками.Можете і до наших юристів з форуму.
 
Alina_Alina7, в будь-якому випадку боротися треба.І результат буде кращий ніж кидати напризволяще.
Звернутись треба до юристів чи адвокатів ,але хто має досвід в боротьбі з банками.Можете і до наших юристів з форуму.
Вони звернулися до суду, але він поки відхилив їх за невірної адреси та нечитабельних документів які вони надали)
 
Вони звернулися до суду, але він поки відхилив їх за невірної адреси та нечитабельних документів які вони надали)
То коли звернуться знов в суд, зверніться по допомогу до юристів.
І все буде добре.
 
Назад
Угорі Унизу