• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кинули без гарантийного письма?

  • Автор теми Ernba
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 676

Ernba

Читач
Реєстрація
15 Гру 2023
Дописи
19
Реакції
7
Бали
3
UAH
0.00
Ernba не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Закрыли кредит, прислали письмо, что долг погашен, но вместо электронной довідки отправили форму для заполнения от руки на эл.почту и указали, что надо заполнить, чтоб получить довідку
Если уберут из убки, значит не кинули без гарантийки?
 
Останнє редагування:
Ernba, Вы бы информативный заголовок указывали бы. На будущее.
Оффтоп
а то я всех своих женщин вспомнил под вопрос "у кого так было?"
 
Закрыли кредит, прислали письмо, что долг погашен, но вместо электронной довідки отправили форму для заполнения от руки на эл.почту и указали, что надо заполнить, чтоб получить довідку
Если уберут из убки, значит не кинули без гарантийки?
Також була така фігня з ними. Оплачував без гарантійки, довідку не дали. Але в УБКІ статус змінили на "закритий" через деякий час (приблизно через місяць).
 
Також була така фігня з ними. Оплачував без гарантійки, довідку не дали. Але в УБКІ статус змінили на "закритий" через деякий час (приблизно через місяць).
Мне сказали, что в течение недели уберут из убки. Если уберут, то это значит, что точно закрыт?
 
Мне сказали, что в течение недели уберут из убки. Если уберут, то это значит, что точно закрыт?
Так. Можете пізніше зайти в УБКІ,і перевірити. По цьому кредиту має бути статус "закрито". Тільки запит КІ платний, здається 80-100 грн за один запит.
Мне сказали, что в течение недели уберут из убки. Если уберут, то это значит, что точно закрыт?
Ось такий запис має бути в КІ, якщо кредит закритий.
 

Вкладення

  • IMG_20231228_142010.jpg
    IMG_20231228_142010.jpg
    101.7 Кб · Перегляди: 77
Останнє редагування:
Так. Можете пізніше зайти в УБКІ,і перевірити. По цьому кредиту має бути статус "закрито". Тільки запит КІ платний, здається 80-100 грн за один запит.
Спасибо) буду смотреть
Так. Можете пізніше зайти в УБКІ,і перевірити. По цьому кредиту має бути статус "закрито". Тільки запит КІ платний, здається 80-100 грн за один запит.

Ось такий запис має бути в КІ, якщо кредит закритий.
А если некоторые кредиты числятся как закрытые, хотя я их не закрывала?
 
Спасибо) буду смотреть

А если некоторые кредиты числятся как закрытые, хотя я их не закрывала?
А ось тут навіть і не знаю як так. В мене було таке з Моно,коли закривав рахунок у них. Потім довго голову ломав,звідки цей кредит і коли я встиг його закрити.
 
А ось тут навіть і не знаю як так. В мене було таке з Моно,коли закривав рахунок у них. Потім довго голову ломав,звідки цей кредит і коли я встиг його закрити.
Ну я думаю париться ли насчёт них, если числятся закрытыми) наверное пока точно не стоит
 
Закрыли кредит, прислали письмо, что долг погашен, но вместо электронной довідки отправили форму для заполнения от руки на эл.почту и указали, что надо заполнить, чтоб получить довідку
Если уберут из убки, значит не кинули без гарантийки?
Всё они норм закроют. Не переживайте :)
 
А ось тут навіть і не знаю як так. В мене було таке з Моно,коли закривав рахунок у них. Потім довго голову ломав,звідки цей кредит і коли я встиг його закрити.
При відкритті рахунку в моно, автоматом додають кредитний ліміт, от він і вісить в убкі. Навіть якщо не користуватися кредитним лімітом і він 0. При закритті рахунку і в убкі закривають
 
Назад
Угорі Унизу