• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як звернутись за реструктуризацією.

  • Автор теми Nikoll
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 430

Nikoll

Форумчанин
Реєстрація
25 Кві 2020
Дописи
113
Реакції
22
Бали
3,600
UAH
27.50
Ваш пол
Женский
Nikoll не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Виявила в малого борг в швидко гроші.Тіло 6000 зараз з відсотками 11000,пролонгації робив 9 місяців🤦‍♀️.Наразі він без роботи.Тож платити не зможе.Як вірно і куди написати в цю шарагу щоб розбили хоч на 4 місяці.
 
Виявила в малого борг в швидко гроші.Тіло 6000 зараз з відсотками 11000,пролонгації робив 9 місяців🤦‍♀️.Наразі він без роботи.Тож платити не зможе.Як вірно і куди написати в цю шарагу щоб розбили хоч на 4 місяці.
Особисто я нікого не послухав з шановних мешканців з цього форуму, і вирішив домовлятись ще до дня Д) І те, що нічого не вирішилось, це ще м'яко сказано)))) Тому прислухайтесь до ветеранів=
 
Виявила в малого борг в швидко гроші.Тіло 6000 зараз з відсотками 11000,пролонгації робив 9 місяців🤦‍♀️.Наразі він без роботи.Тож платити не зможе.Як вірно і куди написати в цю шарагу щоб розбили хоч на 4 місяці.
Краще забути за них на деякий час.Будуть дзвонити всім, чиї номери він вказував.Через деякий час запропонують сплатити лиш тіло кредиту.Тоді і закриєте.Він і так багато викинув грошей на вітер.
 
Краще забути за них на деякий час.Будуть дзвонити всім, чиї номери він вказував.Через деякий час запропонують сплатити лиш тіло кредиту.Тоді і закриєте.Він і так багато викинув грошей на вітер.
Вже зателефонували моїй мамі,сказали що Я до них зверталась,і в них є до мене пропозиція.Так я і дізналась про борг
 
Вже зателефонували моїй мамі,сказали що Я до них зверталась,і в них є до мене пропозиція.Так я і дізналась про борг
Ну ви на форумі і знаєте як діяти.
Всі ці мфо і живуть на тому, що можна подзвонити і лапші розказати і побіжать платити.
 
Назад
Угорі Унизу