• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як ведуть зараз себе смарти при просрочкі?

Доброго дня, скажіть будь ласка як зараз поводе себе ця шарага при просрочці?
Ви після закриття всіх кредитів знову влізли в те кредитне болото? Бачу вас життя нічого не вчить (((
 
Чи були у когось випадки, що Смарти передають кредит колекторам?

Сьогодні отримала від них повідомлення, що розглядається можливість передачі кредиту факторинговій компанії. Хочу розуміти, чого очікувати.
 
Чи були у когось випадки, що Смарти передають кредит колекторам?

Сьогодні отримала від них повідомлення, що розглядається можливість передачі кредиту факторинговій компанії. Хочу розуміти, чого очікувати.
мене за 7 місяців не продали до закриття
 
Чи були у когось випадки, що Смарти передають кредит колекторам?

Сьогодні отримала від них повідомлення, що розглядається можливість передачі кредиту факторинговій компанії. Хочу розуміти, чого очікувати.
4 місяць протермінування, але з пролонгаціями) З 10к тіла хочуть 2,5к, а все інше спишуть. За продаж не чув. У Вас у цій конторі тіло яке?
 
тіло 12500. З відсотками вже 24 тис.
Чекайте лояльних пропозицій. Там у свій час і реструктуризацію пропонують, і тіло, і от як у мене))) Це - самі адекватні, вони в мене на черзі по розрахунку після Credit7)))
 
Чекайте лояльних пропозицій. Там у свій час і реструктуризацію пропонують, і тіло, і от як у мене))) Це - самі адекватні, вони в мене на черзі по розрахунку після Credit7)))
Та я чекаю. Просто здивувалась, що прийшла від них смс про можливість передачі кредиту іншим. Бо наче ніде на форумі не писали за них подібного.
 
В мене йде прострочка з 31 березня. За цей час навіть бот не дзвонив, родичам не писали. Сподіваюсь, що до отримання зарплатні у кінці квітня не будуть дзвонити і писати родичам, і я закрию кредит. Усім гарного настрою! :)
 
Назад
Угорі Унизу