• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро Dinero та УкрПозика розстрочка тіла

  • Автор теми jack28
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

jack28

Форумчанин
Реєстрація
30 Тра 2021
Дописи
27
Реакції
7
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
jack28 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, маю тіло 27к в дінеро та 15к в укрпозиці, прострочення в обох більше 400 днів. Прийшла пропозиція (вже не перша від них доречі) сплатити обидва кредити (лише тіло) в розсрочку до 10 платежів
Хтось оплачував за такою схемою вже? Є позитивні кейси? Чи роблять гарантійку з графіками платежів "добровільно" чи треба задовбувати?
Буду дуже вдячний за будь які реальні кейси
 
Доброго дня, маю тіло 27к в дінеро та 15к в укрпозиці, прострочення в обох більше 400 днів. Прийшла пропозиція (вже не перша від них доречі) сплатити обидва кредити (лише тіло) в розсрочку до 10 платежів
Хтось оплачував за такою схемою вже? Є позитивні кейси? Чи роблять гарантійку з графіками платежів "добровільно" чи треба задовбувати?
Буду дуже вдячний за будь які реальні кейси

На форумі є інформація. Користуйтесь пошуком.
 
Доброго дня, маю тіло 27к в дінеро та 15к в укрпозиці, прострочення в обох більше 400 днів. Прийшла пропозиція (вже не перша від них доречі) сплатити обидва кредити (лише тіло) в розсрочку до 10 платежів
Хтось оплачував за такою схемою вже? Є позитивні кейси? Чи роблять гарантійку з графіками платежів "добровільно" чи треба задовбувати?
Буду дуже вдячний за будь які реальні кейси
ух ти,непогана пропозиція)))) ну я чув за тіло одним платежем. ну якщо таке може бути, то почекаємо
 
ух ти,непогана пропозиція)))) ну я чув за тіло одним платежем. ну якщо таке може бути, то почекаємо
було і одним платежем за тіло) потім було розстрочка до 6 місяців, потім розстрочка до 8, а зараз до 10, ну думаю умовили))
 
апдейт - гарантійку не дають, кажуть це новий договір, за оформлення якого додають ще 6% від суми тіла. шось така собі "пропозиція" мутна
 
апдейт - гарантійку не дають, кажуть це новий договір, за оформлення якого додають ще 6% від суми тіла. шось така собі "пропозиція" мутна
Такий собі варіант, на яку кількість платежів ви хотіли розбити оплату? Просто взагалі пропонують, але якщо 2-3 платежі, то там % не було, можливо зараз змінились умови.
 
Я активововував, зараз плачу по 765 грн в місяць
 
Назад
Угорі Унизу