• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa кредит касса звонит мне и родным по поводу моего долга

  • Автор теми TheKirl
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 425

TheKirl

Читач
Реєстрація
18 Бер 2024
Дописи
6
Реакції
0
Бали
1
UAH
28.00
Ваш пол
Мужской
TheKirl не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Можете подсказать что и как делать, кредит касса звонит мне и родным по поводу моего долга, сумма 5400 брал 21 января, сейчас с долгом 13000, суммы закрыть нет, сами не пишут и ничего не предлагают, понимаю что нужно закрывать, дайте совет как и что
 
Какой может быть совет, если закрывать нечем) со временем могут предложить лояльные условия, но могут и в суд пойти. Не общайтесь с ними, чем больше общаетесь - тем больше будут давить
 
Какой может быть совет, если закрывать нечем) со временем могут предложить лояльные условия, но могут и в суд пойти. Не общайтесь с ними, чем больше общаетесь - тем больше будут давить
Я им за все время вообще не отвечал
 
Доброго дня. Credit Casa була першою конторою в моєму довжелезному списку з якою вдалося спокійно домовитися. Зараз розумію, що можна було почекати і домовитись за кращі умови, але тоді відсутність хамства з їх боку мене заспокоювало на початку цього непростого шляху. Почалась прострочка, регулярно з ними спілкувалась, повідомляла, що не маю змоги сплатити. Фактично на наступний день після звернення на електронну пошту вони відповіли, що припиняють нарахування відсотків і дають мені 30 днів на закриття угоди. Сума не маленька, але посильна. Частину коштів вже сплатила.
 
Назад
Угорі Унизу