• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Доброго дня форумчанам! Коротше минув приблизно місяць просрочки. Сума на сьогоднішній день 51 593. Кожного дня крім вихідних були дзвінки з різних номерів. Ніяких розмов з ними не було, просто ігнорував. Сьогодні на ел. пошту прийшов лист про відступлення права вимоги за кредитом на користь ТАЛІОН ПЛЮС. Паралельно з цим почали надходити повідомлення на телеграм (скрін переписки прикріпив). Питання знавцям як далі діяти в такій ситуації? Хочеться щось їм написати, що до "Звернення до рідних і близьких". Є якийсь пункт закону, який би забороняв це неподобство?)
 

Вкладення

  • scr2.png
    scr2.png
    221.7 Кб · Перегляди: 71
Доброго дня форумчанам! Коротше минув приблизно місяць просрочки. Сума на сьогоднішній день 51 593. Кожного дня крім вихідних були дзвінки з різних номерів. Ніяких розмов з ними не було, просто ігнорував. Сьогодні на ел. пошту прийшов лист про відступлення права вимоги за кредитом на користь ТАЛІОН ПЛЮС. Паралельно з цим почали надходити повідомлення на телеграм (скрін переписки прикріпив). Питання знавцям як далі діяти в такій ситуації? Хочеться щось їм написати, що до "Звернення до рідних і близьких". Є якийсь пункт закону, який би забороняв це неподобство?)
Думаю, що знавці порадили б Вам не вступати з ними у такі переписки.
Спокійно очікуйте пропозицій від, власне, Таліону.
 
Доброго дня форумчанам! Коротше минув приблизно місяць просрочки. Сума на сьогоднішній день 51 593. Кожного дня крім вихідних були дзвінки з різних номерів. Ніяких розмов з ними не було, просто ігнорував. Сьогодні на ел. пошту прийшов лист про відступлення права вимоги за кредитом на користь ТАЛІОН ПЛЮС. Паралельно з цим почали надходити повідомлення на телеграм (скрін переписки прикріпив). Питання знавцям як далі діяти в такій ситуації? Хочеться щось їм написати, що до "Звернення до рідних і близьких". Є якийсь пункт закону, який би забороняв це неподобство?)
Перший тиждень обдзвонюють жостко, далі трохи менше, але все ж знаходять кого треба і не треба
 
Таке питання, чи варто спробувати домовитись з таліоном коли справою займається афк? Чи це одна ж контора?
 
Дякую за поради. Пролонгацію не став робити, буду чекати, що з цього вийде. Вчора цілий день тризвонили. Дякуючи цьому форуму, я набагато спокійніше почав дивитися на цю ситуаіію. Буду тримати вас в курсі, якщо кому цікаво як буде розвиватися моя ситуація.
Ну як ваші справи? Щось пропонували чи Ви вже закрили)?
 
Назад
Угорі Унизу