• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Lady_in_red

Читач
Реєстрація
13 Лис 2022
Дописи
26
Реакції
4
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lady_in_red не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
взагалі незрозумілий та проблемний продукт
З Таліоном було простіше домовитесь.

Строк кредитування по ньому 3 роки. Картка вже не є працює, умови по ній змінені в односторонньому порядку. Можливо, є практика закриття на нормальних умовах?
Я шалені відсотки платити не збираюсь
 
взагалі незрозумілий та проблемний продукт
З Таліоном було простіше домовитесь.

Строк кредитування по ньому 3 роки. Картка вже не є працює, умови по ній змінені в односторонньому порядку. Можливо, є практика закриття на нормальних умовах?
Я шалені відсотки платити не збираюсь
Я оплачивал VeoCard на нормальных условиях, без какой-либо продажи. Переплата там была меньше 1.000 грн. Правда, никак не могу закрыть счёт. Заявление написал, но подвижек вообще ноль. И дозвониться не могу в IBOX BANK, чтоб как-то ускорить процесс. Не уверен, что мое заявление было передано со стороны MoneyVeo... Пытаюсь вот решить эту проблему )
взагалі незрозумілий та проблемний продукт
З Таліоном було простіше домовитесь.

Строк кредитування по ньому 3 роки. Картка вже не є працює, умови по ній змінені в односторонньому порядку. Можливо, є практика закриття на нормальних умовах?
Я шалені відсотки платити не збираюсь
По этому продукту все через одно место :с
 
Я оплачивал VeoCard на нормальных условиях, без какой-либо продажи. Переплата там была меньше 1.000 грн. Правда, никак не могу закрыть счёт. Заявление написал, но подвижек вообще ноль. И дозвониться не могу в IBOX BANK, чтоб как-то ускорить процесс. Не уверен, что мое заявление было передано со стороны MoneyVeo... Пытаюсь вот решить эту проблему )

По этому продукту все через одно место :с
100%
Я сплатила вже 2 тіла ще до війни.
можно було закрити за тіло всім у квітні, але в мене не було можливості
А ви давно домовлялись з ними?
 
100%
Я сплатила вже 2 тіла ще до війни.
можно було закрити за тіло всім у квітні, але в мене не було можливості
А ви давно домовлялись з ними?
Я их оплатил в мае. Тело было 10к, а заплатил 10 с копейками. Но я даже не договаривался. Они просто не начисляли мне ничего на тот момент по Веокарду... Справка есть в лк, что я им ничего не должен, а действие договора приостановлено, так как продукт веокард мертв. Ну что-то в этом духе. Но в УБКИ до сих пор активен договор, хотя с момента оплаты уже куча времени прошло.

Ну а по обычному займу я им 2 тела давал.
100%
Я сплатила вже 2 тіла ще до війни.
можно було закрити за тіло всім у квітні, але в мене не було можливості
А ви давно домовлялись з ними?
IMG_20221117_153757.jpg


Вот кратко про сервис
 
Останнє редагування:
Я их оплатил в мае. Тело было 10к, а заплатил 10 с копейками. Но я даже не договаривался. Они просто не начисляли мне ничего на тот момент по Веокарду... Справка есть в лк, что я им ничего не должен, а действие договора приостановлено, так как продукт веокард мертв. Ну что-то в этом духе. Но в УБКИ до сих пор активен договор, хотя с момента оплаты уже куча времени прошло.

Ну а по обычному займу я им 2 тела давал.

Переглянути вкладення 124069

Вот кратко про сервис
Привіт) вдалось якось закрити цей рахунок?
 
Назад
Угорі Унизу