• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

AlexCredit пропонують закрити кредит за тіло.

andriy54632

Читач
Реєстрація
12 Чер 2021
Дописи
10
Реакції
2
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
andriy54632 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Діло таке.. Подзвонили сьогодні, хоча не знаю де взяли мій новий номер, може хтось мені відкриє цю інформацію? Номер ніде не вказував тільки прив'язаний до банків.

Це добре що позвонили, бо розпочинаю пошуки і буду пропонувати тіло.
Так ось, подзвонили, сказали що відсотки списали, закрити тільки суму тіла 1.690, як я запитав про гарантійний лист, сказали можете сплатити через кабінет і буде закрито, після того як я сказав що немає доступу до номеру, мені сказали що буде надіслано на пошту після оплати про закритий кредит. Прикріпляю фото. Можна вірити на слово чи ні ?
 

Вкладення

  • photo_2024-01-02_17-26-26.jpg
    photo_2024-01-02_17-26-26.jpg
    34.9 Кб · Перегляди: 153
Діло таке.. Подзвонили сьогодні, хоча не знаю де взяли мій новий номер, може хтось мені відкриє цю інформацію? Номер ніде не вказував тільки прив'язаний до банків.

Це добре що позвонили, бо розпочинаю пошуки і буду пропонувати тіло.
Так ось, подзвонили, сказали що відсотки списали, закрити тільки суму тіла 1.690, як я запитав про гарантійний лист, сказали можете сплатити через кабінет і буде закрито, після того як я сказав що немає доступу до номеру, мені сказали що буде надіслано на пошту після оплати про закритий кредит. Прикріпляю фото. Можна вірити на слово чи ні ?
andriy54632, Вимагайте хоч гарантійку з прописаними цифрами. Ніби не кидають, але все ж спокійніше буде.
 
ДОРЕЧІ. Зайшов у кабінет, через ІПН. Якщо там вісить сума така як потрібно, сплачуючи, все буде ок?
andriy54632, Вимагайте хоч гарантійку з прописаними цифрами. Ніби не кидають, але все ж спокійніше буде.
andriy54632, Вимагайте хоч гарантійку з прописаними цифрами. Ніби не кидають, але все ж спокійніше буде.
в убкі теж така сума по ним.
 
Діло таке.. Подзвонили сьогодні, хоча не знаю де взяли мій новий номер, може хтось мені відкриє цю інформацію? Номер ніде не вказував тільки прив'язаний до банків.

Це добре що позвонили, бо розпочинаю пошуки і буду пропонувати тіло.
Так ось, подзвонили, сказали що відсотки списали, закрити тільки суму тіла 1.690, як я запитав про гарантійний лист, сказали можете сплатити через кабінет і буде закрито, після того як я сказав що немає доступу до номеру, мені сказали що буде надіслано на пошту після оплати про закритий кредит. Прикріпляю фото. Можна вірити на слово чи ні ?
Оплачував їх так. Також від гарантійки морозилися,але кредит закрили. Щодо КІ,там також статус "закритий",але як швидко вони надають інформацію не знаю. Перевіряю КІ раз на рік
Оплачував їх так. Також від гарантійки морозилися,але кредит закрили. Щодо КІ,там також статус "закритий",але як швидко вони надають інформацію не знаю. Перевіряю КІ раз на рік
*безкоштовно. Бо за гроші воно мені не треба.
 
В кидалове не замечены, в начале декабря закрыл за тело старый должок ещё с 2018-го. Гарантийку перед оплатой выслали без всяких проблем, после того, как деньги получили - личное дело передаётся в техотдел, где в течении 5 дней долг закрывают как в личном кабинете, так и в УБКИ.
 
Вчора оплатив через кабінет. Кредит закрито, у убкі сьогодні інформація по кредиту "закритий"
 
Назад
Угорі Унизу